מי אנחנו

ברוכים הבאים לHello Birdy – החברה המובילה בתחום בניית והקמת מוקדי שירות לקוחות לעסקים! חברתנו בעלת שנים של ניסיון עשיר ומומחיות בתחום, מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח.

הקמה וניהול של מוקדי שירות הוא דבר שאנו מקצועיים בו. כחלק משירותינו, אנו מתמקדים בהקמה מותאמת אישית, הכוללת התאמה של מערכות טכנולוגיות מתקדמות, הטמעה מקצועית, וניהול יעיל של צוותים.

צוות המומחים שלנו מוביל על ידי ציפי רותם, מומחית ובעלת ניסיון בתחום בניית מוקדי שירות לקוחות . אנו עובדים בצמוד עם כל לקוח כדי להבין את צרכיו ולספק את הפתרון המושלם.

התמקדותנו היא לספק מערכת מוקדים מותאמת, שמפתיעה ביעילותה ופרודוקטיביותה. אנו יודעים כמה חשובה היא חוויית הלקוח ובדיוק בשביל זה, אנו כאן – כדי להביא לכם את הפתרון המושלם.

בזכות הידע והכלים המתקדמים שברשותנו, Hello Birdy מציעה לעסקים את הכלים להצלחה. אנו כאן כדי לשדרג את עסקכם ולהביא את השירות הטוב ביותר ללקוחותיכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהתחיל את הדרך למוקד שירות מתקדם שיעזור לעסק שלכם להצליח ולצמוח.

נעים להכיר – ציפי רותם
בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני, בעלת ניסיון מקצועי וניהולי של 19 שנה מעולם המוקדים ומרכזי השירות והמכירה ממגוון חברות תקשורת וארגונים מהגדולים במשק הניסיון האישי שלי כולל הקמה ותפעול מוקדים רבים והפיכתם ממוקד טלפוני תפעולי ושירותי למקור הכנסה רווחי וכלכלי.

כחלק מהעבודה שלי מול המוקדים אני רואה את עצמי כשותפה לדרך של הלקוחות שלי. 

הניסיון שלי מקצר את תהליך הקמת המוקד באופן משמעותי מה שמעניק לכם בתור בעלי עסקים שקט נפשי, חיסכון משמעותי בזמן וכסף והשלשת מחזור המכירות שלכם באופן מוכח. הלו בירדי פיתחה מתודלוגיות ייחודיות להקמת מוקדים שהפכו לסיפורי הצלחה ב-3 חודשים בלבד!

אנחנו במרחק לחיצה קטנה

אנחנו במרחק לחיצה

שנשב על כוס קפה?